Serdecznie zapraszamy do obejrzenia wystawy fotografii uczestników warsztatów odbywających się w Galerii OKNO Słubickiego Miejskiego Ośrodka Kultury w Słubicach. Fotografie posłużyły do zilustrowania kalendarza Galerii OKNO na 2017 rok.

Premiera kalendarza odbyła się podczas wernisażu w Galerii OKNO 13 stycznia 2017 roku. Na dwunastu stronicach tegorocznej edycji kalendarza można oglądać zdjęcia czarno-białe i kolorowe, nawiązujące do abstrakcji i geometrii. Zdjęcia są nieobrabiane w programach graficznych, stworzone przy użyciu nowoczesnych technologii projekcji obrazu na różne podłoża, struktury i siebie nawzajem.  W kalendarzu zamieszczono jedynie 12 fotografii, jednak na wystawie można obejrzeć około 40 prac.  Pomysłodawczynią kalendarza i prowadzącą warsztaty fotograficzne była Anna Panek-Kusz – kurator Galerii OKNO.
Wystawę można oglądać w holu głównym oraz na pierwszym piętrze biblioteki słubickiej. Zapraszamy!