21.06.2017 r.
W letnie, czerwcowe popołudnie w Dziale Regionalnym  biblioteki słubickiej odbyło się ostatnie przed wakacjami spotkanie z klubowiczami Dyskusyjnego Klubu Książki i Kulinarnych Czwartków. Na stole pojawiły się przysmaki samodzielnie przygotowane przez uczestniczki spotkania, między innymi lekkie, zielone, pełne witamin sałatki, przepyszny domowy pasztet i ogórki kiszone, a na deser rewelacyjne ciasto marchewkowe oraz lody z truskawkami z domowego ogródka.
Przy tak apetycznym stole, oddając się degustacji potraw, wspólnie podsumowaliśmy cykl naszych dotychczasowych spotkań i zaplanowaliśmy już kolejne działania po wakacjach!  Do zobaczenia we wrześniu z nowymi kulinarnym pomysłami i ciekawą literaturą!

Ps. Biblioteka słubicka Dziękuje Klubowiczom Dyskusyjnego Klubu Książki i Kulinarnych Czwartków za wspaniałą współpracę, niesamowite pomysły i wspólne spotkania przy książce! Życzymy udanych wakacji i do zobaczenia wkrótce!