21.11.2017 r.

Rozstrzygnięcie powiatowego konkursu plastycznego „Mój przyjaciel Miś Uszatek”

1.    Dnia 20 listopada 2017 r. w Bibliotece Publicznej Miasta i Gminy w Słubicach powołana komisja dokonała komisyjnego otwarcia pudełka z głosami i przeliczyła głosy. Dodano również głosy, które oddane zostały w Gminnej Bibliotece Publicznej w Górzycy, Miejskiej Bibliotece Publicznej w Rzepinie, Bibliotece Publicznej Miasta i Gminy w Cybince oraz Bibliotece Publicznej Miasta i Gminy w Ośnie Lubuskim.

Komisja w składzie:
1) Agnieszka Mińska
2) Mieczysław Mazurkiewicz
3) Małgorzata Dobosz
4) Mirosława Dziurda

2.    Na konkurs wpłynęły 32 prace, z czego 4 prace nie spełniły wymogów regulaminowych. Pod głosowanie mieszkańców Powiatu Słubickiego zostało poddanych 28 prac. Ogółem oddano 1005 głosów, w tym głosów ważnych 1001, głosów nieważnych 4.

3. Laureatami konkursu zostali:

I MIEJSCE praca nr 18

Wojciech Mikulski (3 lata) z Cybinki
razem z mamą Małgorzatą, tatą Mirosławem i babcią Henią

II MIEJSCE praca nr 25

Wiktoria Głodna (4lata) z Ośna Lubuskiego
razem z mamą Agnieszką i siostrą Małgorzatą

III MIEJSCE praca nr 24

Wojciech Koszela (4 lata) z Ośna Lubuskiego
razem z mamą Moniką i tatą Krzysztofem

Organizator przyznał dwa WYRÓŻNIENIA:

- praca nr 13

Nikola Dziubińska (6lat) ze Słubic
razem z mamą Anetą

-praca nr 21

Paulina Broniewska (7 lat) ze Słubic
razem z mamą i tatą

3.    Uroczyste podsumowanie rodzinnego konkursu plastycznego pt. „Mój przyjaciel Miś Uszatek” odbędzie się 24 listopada 2017r. o godz.16.00 w Bibliotece Publicznej MiG w Słubicach. Na spotkanie zapraszamy wszystkich uczestników konkursu.

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom, opiekunom i instytucjom za zaangażowanie i pomysłowość w pracach plastycznych. Dziękujemy i zapraszamy do dalszej współpracy.

Organizator - Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy w Słubicach
Partner - Przedszkole Samorządowe nr 3 „Miś Uszatek” w Słubicach