08.03.2018 r.

Zapraszamy do obejrzenia pokonkursowej wystawy „Nasza szkoła/ przedszkole w wolnej, niepodległej Polsce”, która znajduje się w holu głównym biblioteki słubickiej.

Konkurs plastyczno-fotograficzno-historyczny ogłoszony Związek Nauczycielstwa Polskiego Oddział w Słubicach był adresowany do nauczycieli oraz  pracowników placówek oświatowych.

Celem konkursu było upamiętnienie 100-lecia odzyskania niepodległości i 113-lecia ZNP oraz propagowanie zainteresowań historią własnej placówki, propagowanie idei wspierania uzdolnień nauczycieli, pracowników oraz promocja placówek oświatowych.

W konkursie wzięli udział  nauczyciele i pracownicy z 16 szkół i przedszkoli oraz placówek oświatowych.

Laureaci konkursu:

I  MIEJSCE
Zespół Szkół Licealnych im. Zbigniewa Herberta w Słubicach
Praca wykonana przez:  Jolanta Góra,  Dorota Rutka,  Iwona Grabowska.

II  MIEJSCE
Centrum Kształcenia  Zawodowego i Ustawicznego  w Słubicach
Praca wykonana przez: Honorata Kędzierska, Beata Niekurzak,  Lilianna Głowacka, Beata  Bożemska.

III  MIEJSCE
Przedszkole Samorządowe nr 4 „Krasnal Hałabała” w Słubicach
Praca wykonana przez: Renata Cembrowicz, Daria Czaja- Szurgot, Izabela Szczepanik, Edyta Wrąbel, Barbara Słotwińska.

Społeczna Niepubliczna  Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I stopnia w Słubicach
Praca wykonana przez: Elżbieta Kazimirska, Beata Pazda.

Specjalny Ośrodek Szkolno-  -Wychowawczy w Słubicach
Praca wykonana przez: . Ewa Kazana, Agnieszka Araszewska, Beata Nowak-Cichecka, Alicja Lange-Lelokas, Maria Wałach.

Szkoła Podstawowa   w Golicach
Praca wykonana przez: Tadeusz Dereń, Joanna Żak, Elżbieta Mierzejewska.

Przedszkole Samorządowe nr 3  „Miś Uszatek” w Słubicach
Praca wykonana przez:  Elżbieta Lipicz, Kamila Łopusiewicz.

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Mikołaja Kopernika  w Słubicach
Praca wykonana przez: Magdalena Iłowska